اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

از میان تمامی روش های دریافت اقامت فرانسه سرمایه گذاری در فرانسه یکی از راحت ترین راه های دریافت اقام فرانسه می باشد. در این حالت شما با وارد کردن سرمایه خود به چرخه مالی اقتصاد فرانسه و اثبات آن، می توانید به جز دریافت اقامت این کشور، از بسیاری حقوق دیگر نیز بهره مند شوید. 

در این روش مشاوران گروه مهاجرتی کیمیا سپنتا به شما کمک خواهند کرد تا بهترین راه سرمایه گذاری در کشور فرانسه را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن به اقامت این کشور برسید.

در روش سرمایه گذاری یا همان خود حمایتی پروسه اقامت برای شما در ساده ترین حالت قرار دارد و پس از یک پروسه ی 5 ساله ی اقامت موقت می توانید به اقامت دائم این کشور برسید. توجه داشته باشید که ما سعی نداریم به شما رویای دریافت اقامت فرانسه را به شما بدهیم، ما در کیمیا سپنتا با داشتن پرونده های موفق به شما کمک خواهیم کرد تا در سریع ترین زمان ممکن به اقامت برسید و گواه حرف های ما نمونه های موفقی است که در این سال ها خصوصا در سالی که گذشت داشته ایم.

ما در موسسه ی حقوقی کیمیا سپنتا به شما کمک خواهیم کرد تا از طریق قانونی اقامت فرانسه را دریافت کنید. در واقع دریافت اقامت کشور فرانسه تخصصی ترین خدمتی است که توسط کیمیا سپنتا انجام می شود. تعداد بالای ریجکتی های سفارت فرانسه و دستورالعمل هایی که گاها بصورت هفتگی تغییر می کنند باعث شده است تا نارضایتی ها در خصوص پرونده های اقامتی کشور فرانسه بالا باشد. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از آخرین اپدیت های دستورالعمل های سفارت فرانسه با خبر باشید.

تمکن مالی فرانسه

یکی از بهترین راه های دریافت اقامت فرانسه، تمکن مالی فرانسه است. در این روش شما مبلغی را بر اساس پیشنهاد مشاورین مهاجرتی در این کشور سرمایه گذاری می کنید. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که می توانند هزینه های اقامت خود را پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که در روش سرمایه گذاری در فرانسه شما باید مدارکی را ارائه کنید که ثابت کند که شما می توانید هزینه های زندگی خود را در این کشور پرداخت نمایید.

در واقع فرانسه در روش سرمایه گذاری به دنبال افرادی است که می توانند هزینه های زندگی خود را بپردازند و صرفا می خواهد از شرایط این کشور برای زندگی استفاده کنند. همانطور که اشاره کردیم قصد کشور فرانسه از این پروژه ی مهاجرتی جذب نیروی کار نبوده و کسانی که از طریق سرمایه گذاری وارد فرانسه می شوند اجازه ی کار در این کشور ندارند. 

جالب است بدانید که سرمایه گذاری در کشور فرانسه از بهترین اشکال سرمایه گذاری است و احتمال موفقیت شما در این شکل از سرمایه گذاری بسیار بالا خواهد بود و به نوعی دریافت اقامت شما در این روش به ساده ترین شکل ممکن انجام می پذیرد. برای سرمایه گذاری در این کشور، روش های زیر را پیش رو خواهید داشت

شماره های  تماس:
02122180551

09121204697

نمومه کارت های اقامت اختصاصی کیمیا سپنتا در زمینه اقامت فرانسه

ثبت شرکت در کشور فرانسه

برای ثبت شرکت در کشور فرانسه، می توانید به صورت کاملا انفرادی عمل کرده یا این شرکت را به صورت سهامی خاص و در قالب چند سهامدار راه اندازی کنید. اگر چه برای ثبت شرکت در کشور فرانسه، هیچ حداقل و محدودیتی در ارائه سرمایه تعریف نشده است، اما شما باید برنامه کاری مشخص و قابل قبولی داشته باشید. طرح کار شما باید به تصویب اداره کار فرانسه رسیده و سپس در پس آن، با مراحل بعدی کار و ثبت شرکت شما موافقت خواهد شد.

با موافقت حاصل شدن نسبت به طرح شما، یک ویزای 1 ساله دریافت می کنید و زمانی که ثبت شرکت با موفقیت پیش برود و با گذشت 5 سال، به اقامت دائم کشور فرانسه دست می یابید.

به یاد داشته باشید که بازار سرمایه فرانسه غالبا در وضعیت خوبی قرار دارد و تنها کافی است که ایده هایی مناسب داشته باشید. به ویژه از استارت آپ ها در این سرزمین حمایت زیادی به عمل می آید و اگر ایده ای نو و عملیاتی داشته و بخش اجرایی آن را نیز به خوبی پیاده سازی کنید، به موفقیت قابل توجهی در این حوزه  دست خواهید یافت. به این شکل هم اقامت کشور فرانسه را مطابق نظر خود به دست آورده و هم می توانید موقعیت شغلی و سطح درآمد مناسبی کسب کنید.

کشور

فرانسه

نوع اقامت

خود حمایتی

مدت زمان اقامت موقت

5 ساله

کارت شناسایی ملی فرانسه

کارت شناسایی ملی فرانسه یا همان گواهینامه ملی فرانسه(به فرانسوی: carte nationale d’identité یا CNI) یکی از مدارک هویتی رسمی است که کشور فرانسه به افراد مقیم این کشور داده می شود. این کارت ها اعتباری 10 ساله دارند. از کارت شناسایی ملی فرانسه به جای پاسپورت برای تایید هویت و ملیت شما می توان استفاده کرد. یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در موسسه حقوقی کیمیا سپنتا صورت می پذیرد اخذ این کارت شناسایی ملی فرانسه می باشد.

این کارت شناسایی کاربرد های بسیاری دارد که برای مثال می توان به سفر به برخی از کشور ها بدون نیاز به پاسپورت اشاره کرد. همچنین شما می توانید از این کارت برای افتتاح حساب بانکی استفاده کنید و در واقع این کارت معادل کارت ملی در کشور عزیزمان ایران است.

نمونه کارت های شناسایی ملی فرانسه که توسط موسسه حقوقی کیمیا سپنتا اخذ شده اند:

اقامت فرانسه
اقامت فرانسه

خدمات موسسه حقوقی کیمیا سپنتا پس از دریافت اقامت فرانسه

موسسه ی حقوقی کیمیا سپنتا پس از دریافت اقامت فرانسه نیز در صورت نیاز شما عزیزان در کنارتان خواهد بود. قطعا قرار گیری در کشوری که از فرهنگ، قوانین، تشریفات اداری و ... آن خبری ندارید برای شما سخت خواهد بود. ما در کنار شما هستیم تا زندگی جدید خود را بدون مشکل در این کشور آغاز کنید و نیاز های اولیه خود را برطرف سازید. در واقع هر زمان که در این کشور نیاز به کمک داشتید ما در کنارتان خواهیم بود. 

خدماتی که کیمیا سپنتا پس از دریافت اقامت به شما ارائه می دهد عبارتند از:

 • رجیستر کردن ویزای تایپD
 • تبدیل ویزا به اقامت
 • تمدید اقامت
 • اخذ کد مالیاتی
 • مفاصا حساب مالیاتی
 • اخذ گواهینامه رانندگی 15 ساله
 • همراهی مشتریان در ثبت نام مدارس کودکان
 • اجاره و خرید ملک
 • مشاوره سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار
 • ثبت شرکت
 • تبدیل اقامت موقت به دائم بعد از 5 سال
 • دریافت بیمه دولتی بعد گذشت 6 ماه از اقامت
 • افتتاح حساب بانکی در معتبر ترین بانک های فرانسه

در تمامی مواردی که ذکر شد و حتی مواردی که ممکن است در فرانسه با آن مواجه شوید در کنار شما خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره ی رایگان می توانید از طریق شماره های تماس و یا واتساپ و راه های دیگری که معرفی شده اند با ما در تماس باشید.

دریافت اقامت فرانسه

فرانسه در غرب اروپا واقع شده است و پایتخت زیبای آن پاریس، یکی از زیباترین و مشهورترین شهرهای جهان به شمار می رود. این کشور با کشورهای متعددی مرز مشترک دارد که سوئیس، موناکو، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان و آندورا هستند. تاریخ و تمدن این کشور دارای قدمتی طولانی بوده و جاذبه های گردشگری آن بی شمار به نظر می رسند.

روش های دریافت اقامت فرانسه و مهاجرت به این کشور اروپایی بی نظیر در موارد زیر جای می گیرند:

 • از طریق کار و استخدام
 • از طریق سرمایه گذاری
 • از طریق تحصیل
 • از طریق تولد
 • از طریق ازدواج

شماره های  تماس:
02122180551

09121204697

اقامت فرانسه از طریق تحصیلات

از دیرباز افراد زیادی برای تکمیل تحصیلات عالی خود، به کشور فرانسه رفته و در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی این کشور به تحصیل پرداخته اند. اکنون نیز گویا نه تنها چیزی تغییر نکرده، بلکه کشش بیشتری برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه وجود دارد. کشور فرانسه از نظام آموزشی بسیار قوی برخوردار است و به علاوه شما می توانید از این طریق به مهاجرت قانونی در کشور فرانسه نیز دست یابید.

در صورتی که می خواهید در مقطع کارشناسی در کشور فرانسه تحصیلات خود را ادامه دهید، لازم است که دیپلم خود را دریافت کرده و حداقل مدرک زبان فرانسه B2 را دارا باشید. همان طور که مشاهده می کنید در بخش تحصیلات نیز مانند بخش استخدام، نیاز به دانستن زبان فرانسوی خواهید داشت. بنابراین پیش از اقدام برای تحصیل در این رشته، زبان فرانسه خود را به خوبی تقویت نمایید. این باعث می شود که هم در زمینه اشتغال و هم در زمینه تحصیل، از موقعیت به مراتب بهتری برخوردار باشید. بدیهی است که با دانستن قوی تر زبان فرانسه، همه چیز در این کشور برایتان ساده تر خواهد بود و امور به شکلی بهتر پیش خواهد رفت.

نکته: در حالی که در مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه های کشور فرانسه به تحصیل می پردازید، اجازه اشتغال پاره وقت نیز خواهید داشت. این اشتغال می توانید از 10 ساعت در هفته تا 20 ساعت در هفته باشد و به این ترتیب امکان آن را پیدا می کنید که شرایط مالی خود را نیز بهبود بخشیده و در کنار تحصیل، راه درآمدی داشته باشید.

اما به سراغ مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس می رویم. بدیهی است که برای تحصیلات در دوران کارشناسی ارشد، باید مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده باشید. در این مقطع نیز شما اجازه کار در کشور فرانسه را به صورت قانونی خواهید داشت. البته ساعات کاری در مقطع کارشناسی ارشد، به مراتب بیشتر بوده و می توانید از 20 ساعت  در هفته تا 30 ساعت  در هفته به اشتغال پاره وقت پرداخته و سطح درآمدی بالاتری نیز داشته باشید.

در نهایت برای تحصیل در مقطع دکتری در کشور فرانسه، حتما باید تاییده استاد راهنمای خود را دریافت کرده باشید. در این مسیر لازم است که مقالات علمی در نشریه های مشهور منتشر کرده و به طور کلی رزومه تحصیلی قابل توجهی داشته باشید. در دوران تحصیل دکتری، اجازه کار شما بین 30 ساعت تا 40 ساعت در هفته تعریف شده است.

با پایان پذیرفتن تحصیلات شما در کشور فرانسه، انتظار داریم که اقامت قانونی نیز به پایان برسد. اما در این شرایط اقامت یک ساله دریافت می کنید و می توانید در این مدت در جستجوی کار باشید. در صورتی که موفق به استخدام در این مهلت یک ساله گردید، شرایط دریافت اقامت از طریق اشتغال برایتان فراهم شده و به اقامت دائمی کشور فرانسه دست می یابید. به این ترتیب شما هم موفق شده اید که تحصیلات عالی خود در کشور فرانسه را تکمیل کرده و به رده علمی قابل توجهی دست یابید و هم این که به اشتغال رسیده و تبعیت کشور فرانسه را کسب کرده اید.

چرا فرانسه را برای اقامت انتخاب کنیم؟

کشور فرانسه با قرارگیری در قلب اروپا شرایط بسیار مناسبی برای اقامت دارد. قرار گیری این کشور در میان کشور های عضو شینگن باعث شده تا افراد بسیاری بدنبال دریافت اقامت این کشور باشند. فرانسه که یکی از قدرت های اقتصادی، سیاسی دنیا محسوب می شود در سال های اخیر سعی کرده تا شرایط بسیار مناسبی برای شهروندان خود فراهم کند.

اقامت فرانسه از طریق کار و استخدام

برای این که موفق به دریافت اقامت از طریق کار و استخدام در کشور فرانسه شوید، پیش نیاز اصلی شما در این خلاصه می شود که یک کارفرما از کشور فرانسه دعوت نامه کار برایتان ارسال کند. به این معنا که لازم است کارفرمایی در کشور فرانسه وجود داشته باشد که تعهدی مبنی بر استخدام شما طی این دعوت نامه بدهد. البته ماجرا به همین سادگی نیست که شما کارفرمایی را در فرانسه یافته و او نیز به صورت مستقیم دعوت نامه کار را برایتان ارسال کند. این کارفرما باید بابت آن جایگاه شغلی، ابتدا برای سه ماه کامل در خود کشور فرانسه آگهی استخدام دهد و در صورتی که هیچ شخصی برای تصدی آن از میان شهروندان فرانسوی پیدا نشد و یا به دلایل قابل قبولی شایستگی به دست آوردن آن شغل را نداشتند، آگهی بین المللی داده و از این طریق برای شما دعوت نامه ارسال کند.

اگر تا این جای کار به درستی پیش رفته و موفق به دریافت دعوت نامه کار از سوی یک کارفرمای فرانسوی شوید، می توانید از این طریق برای مهاجرت کوتاه مدت (در بدو امر) به کشور فرانسه اقدام نمایید. پس از آن، در صورتی که استخدام و اشتغال شما برای مدت 5 سال به طول بیانجامد، می توانید جهت دریافت اقامت دائم فرانسه اقدام کنید. در نظر داشته باشید که طی مدت این 5 سال نباید هیچ رفتار غیرقانونی و یا هیچ مشکلی که به هر ترتیبی خلاف قانون باشد، پیش بیاید. به عبارتی دیگر، پرونده شما باید کاملا سفید باشد تا پس از گذشت 5 سال اشتغال در کشور فرانسه، موفق به دریافت اقامت دائمی آن شوید. در نظر داشته باشید که سطح تحصیلات و شرایط سنی و سوابق شغلی شما نیز در استخدام در کشور فرانسه، به صورت مستقیم تاثیرگذار خواهند بود و نمی توانید در این کشور بدون داشتن تخصص، در شغلی که نیازمند تخصصی خاص است، استخدام شده و مشغول به کار شوید.

نکته: لازم به ذکر است که مسلط بدن بر زبان فرانسوی یکی از شروطی است که برای استخدام در این کشور به آن نیاز خواهید داشت. درست است که اغلب فرانسوی ها، زبان انگلیسی را نیز به خوبی می دانند، اما دانستن زبان فرانسه، پیش شرطی است که قادر به حذف آن نخواهید بود. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید، بهتر است هر چه زودتر نسبت به یادگیری زبان فرانسوی اقدام کرده و در این زمینه به تبحر کافی دست یابید.

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج برای کشور فرانسه، به این شکل است که شما باید با یک فرد فرانسوی یا شخصی که به هر شکل دارای تابعیت کشور فرانسه باشد ازدواج کنید. اما تنها ازدواج کردن کفایت نکرده و باید چند سال (به طور دقیق حداقل 4 سال) زندگی مشترک داشته و کاملا مانند زن و شوهر واقعی زیر یک سقف زندگی نمایید. در حالت مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج، ابتدا اقامت یک ساله را دریافت می کنید و پس از آن با حصول شرایط و با گذشت 4 سال، می توانید اقامت دائم فرانسه را درخواست کنید. در صورتی که شرایط ازدواج قانونی میان شما و فرد فرانسوی به اثبات رسیده باشد، پس از گذشت این 4 سال زندگی مشترک، با اقامت دایم شما موافقت به عمل خواهد آمد و از آن پس تابعیت فرانسه را خواهید داشت.

دریافت اقامت فرانسه از تولد

دریافت اقامت فرانسه از مسیر تولد به این ترتیب است که وقتی کودکی از یک پدر یا مادر فرانسوی به دنیا بیاید، تابعیت کشور فرانسه را به دست خواهد آورد. به همین ترتیب اگر یکی از پدر یا مادر یا هر دوی آن ها تبعه کشور  فرانسه باشد، کفایت خواهد کرد و اقامت دائم به دست می آید. این ساده ترین روش و بی هزینه ترین آن ها است و البته فرد خود دخالتی در آن نداشته و تنها باید شانس وی در این مورد روی سکه باشد.

برای مهاجرت به کشور فرانسه از طریق تولد، باید پیشتر پدر و مادر شما تدابیر آن را اندیشیده باشند. از این جهت والدینی که امروز به فکر آتیه فرزندان خویش بوده و برای زندگی آن ها در کشوری چون فرانسه، برنامه ریزی می کنند، می توانند با استفاده از سایر روش های مهاجرت و دریافت اقامت فرانسه، مقیم این کشور شده و راه را برای دریافت تابعیت فرزند خود در آینده هموار سازند. توصیه می کنیم که برای سنجش امتیازات خود در هر یک از روش های مهاجرتی کار، تحصیل، سرمایه گذاری و ...، با مشاوران کیمیا سپنتا تماس حاصل نموده و بهترین مسیر برای سرمایه گذاری خود را بیابید. به این صورت می توانید پیش از به دنیا آمدن فرزند خود، آتیه وی را تامین نموده و یک فرصت عالی برای داشتن تابعیت و پاسپورت فرانسوی در اختیار وی قرار دهید.

سخن آخر

شما چه نظری درباره دریافت اقامت فرانسه و روش های مختلف مهاجرتی آن دارید؟ این نظرات و ایده ها را در بخش پرسش و پاسخ با ما و دیگر خوانندگان در میان بگذارید.

سوالاتی که بیشتر مراجعین از ما می پرسند:

بعد از چند سال می توانم اقامت دائم فرانسه را دریافت کنم؟

بعد از 5 سال اقامت موقت می توانید اقامت دائم فرانسه را اخذ کنید.

از چه راه هایی می توانم اقامت فرانسه را اخذ کنم؟

راه های متفاوتی وجود دارد و ما به شما کمک خواهیم کرد تا از بهترین راهی که برای شما وجود دارد اقامت این کشور را بدست آوردید.

مدت زمانی که طول می کشد تا اقامت فرانسه را اخذ کنم چقدر است؟

بسته و پرونده ی مهاجرتی شما و راهی که می خواهید از طریق آن اقامت فرانسه را اخذ کنید متفاوت است پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در تماس باشید.

18 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر
   بسته به مدارک و شرایط شما از راه های متنوعی برای دریافت اقامت فرانسه اقدام می کنیم.
   لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین راه رو به شما پیشنهاد بدن>

  • سلام وقت بخیر
   پرونده شما باید بررسی بشه تا بتونیم نظر بدیم لطفا با شماره های تماس ما در ارتباط باشید تا همکاران ما شمارو راهنمایی کنند

  • سلام وقت بخیر
   ساعت کاری مجموعه 9 صبح تا 5 عصر هستش لطفا تو تایم کاری تماس بگیرید البته می تونید ایمیل هم ارسال کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

  • سلام وقت بخیر
   برای پاسخ به این سوال لازم هست تا پرونده شما بررسی بشه تا جواب دقیقی به شما داده بشه که از چه طریقی می تونید برای اقامت فرانسه اقدام کنید برای این کار کافیه تا با ما در تماس باشید.
   02122180551

 • سلام میشه باکسی ک اونجا اقامت موقت داره ۴ سال شده اون فرانسه هست من ایرانم با هم ازدواج کنیم من بتونم برم فرانسه

  • سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر می تونید با ما در تماس باشید.
   02122180551

 • سلام میشه باکسی ک اونجا اقامت موقت داره ۴ سال شده اون فرانسه هست و من ایرانم با هم ازدواج کنیم من بتونم برم فرانسه پیش عشقم ..ازچه راهی میشع من بتونم فقط برم فرانسه ببینمش چون هنو اون پاسش نیومده ک بتونه بیاد پیشم

  • سلام وقت بخیر
   بله می تونید از طریق ازدواج اقامت موقت فرانسه رو دریافت کنید و باید ایشون مدارکی ارائه بدن که توانایی ساپورت مالی شما در فرانسه رو دارند.
   بهتر هستش برای اینکه بتونید کاملا تر جواب سوالتون رو دریافت کنید با کارشناسان ما در تماس باشید.
   02122180551

  • سلام وقت بخیر
   بله تمامی نمونه کار های موجود در این صفحه و صفحه ی نمونه کار ها توسط کیمیا سپنتا تهیه شده اند

  • سلام بله تمامی روش های اقامت فرانسه توسط کیمیا سپنتا انجام میشه برای اطلاعات بیشتر با شماره های تماس مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *