رستوران ایرانی در اسلوونی

اولین رستوران ایرانی در اسلوونی + تصاویر (فرصت سرمایه گذاری)

فرصتی ویژه برای سرمایه گذاری در اروپا

 

واگذاری اولین رستوران ایرانی در اسلوونی 

 

معرفی آفر اولین رستوران ایرانی در اسلوونی واقع در مرکز شهر لیوبلیانا، پایتخت کشور اسلوونی 

 

 

کشور اسلوونی یک کشور کاملا پیشرفته  است که به دلایل زیادی مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است و همچنین توجه مهاجران را به خود بیش از پیش جلب کرده است.

شرایط اقتصادی خوب، رفاه اجتماعی، دانشگاه های معتبر و پیشرفته، زیرساخت های شهری مدرن و بروز سبب جذب مهاجران و سرمایه گذاران زیادی به این کشور شده است. 

کشور اسلوونی در اروپای مرکزی قرار گرفته است که با کشورهای ایتالیا، اتریش، کرواسی و مجارستان دارای مرز مشترک است.

 پایتخت کشور اسلوونی، لیوبلیانا (Ljubljana) نام دارد، شهری زیبا که به دلیل قرار گیری در حدّ فاصل کوه‌های آلپ و مناطق در حال تجزیه‌ی سنگ‌های آهکی و دولومیت، از چشم اندازهای متنوع و جالب توجهی برخوردار است.

کشور اسلوونی و شهر لیوبلیانا بدلیل برخورداری از شرایط اقتصادی خوب فرصتی مناسب جهت سرمایه گذاری در اروپا می باشد

به همین دلیل طی سال های اخیر نظر مهاجران و سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است و موقعیت بسیار عالی برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا می باشد. 

 

 

از این رو موسسه حقوقی بین المللی کیمیا سپنتا فرصتی ویژه برای سرمایه گذاری در این کشور را فراهم کرده است که می توانید با سرمایه گذاری در اولین رستوران ایرانی در کشور اسلوونی سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید و اقامت اروپا را دریافت کنید.

 

این رستوران با سابقه ی درخشان در خصوص تهیه و توزیع غذاهای ایرانی در کشور اسلوونی به صورت سرقفلی واگذار می شود. رستوران، در مرکز پایتخت کشور اسلوونی یعنی شهر لیوبلیانا در فضایی بزرگ و دل انگیز به ابعاد ۲۰۰ متر مربع واقع شده است رستوران فوق اولین رستوران ایرانی و حلال در پایتخت کشور اسلوونی می باشد که دارای امکانات متنوعی از جمله رستوران ایرانی با غذاهای متنوعفست فودقنادی و بار می باشد. 

 

 

 

واگذاری این رستوران یک فرصت مناسب و ویژه برای سرمایه گذاری بلند مدت و اخذ اقامت اروپا می باشد.

 

علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در اروپا می توانید جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. تلفن دفتر مرکزی تهران : ۰۲۱۲۲۱۸۰۵۵۱ 

 

 

کانال تلگرام