افتتاح حساب در اروپا

افتتاح حساب در اروپا

با توجه به تحریم های صورت گرفته از سوی ایالات متحده آمریکا علیه ایرانیان، افتتاح حساب در اروپا موضوعی نشدنی به نظر می رسد، اما کیمیا سپنتا با امکانات خود، این شرایط را برای ایرانیان فراهم خواهد ساخت. به واقع چیزی که در حالت عادی امکان پذیر نیست، از طریق خدمات کیمیا سپنتا در اروپا، میسر خواهد بود.

اگر بخواهیم به شرایط رایج پرداخته و نسبت به افتتاح حساب نظر بدهیم؛ باید گفت که چنین چیزی برای ایرانیان، میسر نخواهد بود. اما شرکت کیمیا سپنتا از طریق مجراهای قانونی و امکانات خود در اتحادیه اروپا، می تواند ضمن دریافت اقامت برای ایرانیان طی شرایطی خاص، نسبت به افتتاح حساب بانکی در اروپا نیز اقدامات لازم را به انجام برساند.

مزایای افتتاح حساب در اروپا

در صورتی که قصد اقامت اروپا یا به هر شکلی تجارت خرد و کلان در کشورهای عضو را داشته باشید، به افتتاح حساب نیاز پیدا خواهید کرد. هر یک از صاحبان کسب و کار، با داشتن حساب بانکی در اروپا، می تواند به کسب و کار خود اعتبار بین المللی بخشیده و شرکای تجاری وی در سایر کشورهای جهان، حساب بیشتری بر موسسه وی بازخواهند کرد.

به علاوه با داشتن حساب بانکی در اروپا، می توانید تبادلات مالی خود را سامان بخشیده و از مزایایی چون بیمه سپرده، دریافت خدمات سوئیفت و … بهره مند گردید.

پیش شرط های افتتاح حساب در اروپا

برای افتتاح حساب در این کشور باید صاحب کسب و کار یا شرکت و به هر نوع تجارتی در یکی از کشورها عضو اتحادیه اروپا باشید. در نظر داشته باشید که کیمیا سپنتا با در دست داشتن مسیرهای

قانونی، تحریم های ناعادلانه علیه اقتصاد کشور و مردم مظلوم ایران را دور زده و در مسیر رونق اقتصاد و تجارت کشور گام های بزرگی برمی دارد.

فارغ از این که افتتاح حساب برای افراد حقیقی یا شرکت ها و شخصیت های حقوقی باشد، شرکت کیمیا سپنتا روش های مطمئن پیشنهاد داده و در مسیر تا پایان کار، همراه مشتری خواهد بود.

شما برای افتتاح حساب در اروپا به مدارک زیر به عنوان مدارک اولیه نیاز خواهید داشت:

  • پاسپورت با داشتن حداقل 6 ماه اعتبار
  • مدارک مربوط به شرکت
  • پرینت گردش مالی حساب شرکت یا شخص
  • مدارک هویتی آدرس فیزیکی شرکت یا محل سکونت شخص حقیقی
  • گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیئت مدیره یا شخص حقیقی
  • حداقل مبلغ 2 هزار یورو برای افتتاح حساب نخستین
  • گواهی موجودی بانکی

با آماده سازی این مدارک و تحویل آن ها، باقی مراحل توسط کارشناسان کیمیا سپنتا به انجام خواهد رسید و شرایط برای افتتاح حساب و دور زدن تحریم های ناعادلانه ای که مانع فعالیت مستقیم ایرانیان شده است، هموار خواهد شد.

نکته: دقت داشته باشید که افتتاح حساب در اروپا در بانک های مختلف با مزایا و شرایط متفاوتی همراه خواهد بود. از این روی به شما توصیه می شود که پیش از ورود به این موضوع، مشاوره دقیق و کافی در این زمینه داشته و از کارشناسان اقامت اروپا و افتتاح حساب در بانک های اروپایی، مشورت لازم را دریافت کنید.

بسته شدن حساب پس از افتتاح حساب در اروپا

در نظر داشته باشید که پس از افتتاح حساب از طریق مجراهای مطمئن کیمیا سپنتا، دیگر امکان بسته شدن آن وجود نخواهد داشت. این موضوع در شمار قوانین داخلی بانک های اروپایی است و شما هیچ  نگرانی از بابت آن نخواهید داشت. کافی است که در مسیر ابتدایی، تمامی مراحل کار به درستی انجام شده و افتتاح حساب به شکل قانونی از سوی مجری دارای روابط صورت بگیرد. پس از آن در صورتی که فرد یا شرکت دارای حساب، تخلفی صورت نداده و فعالیت خود را در مجراهای قانونی پیش ببرد، مشکلی به وجود نخواهد آمد.

کلام آخر

در صورتی که به هر علتی مایل به داشتن حساب بانکی در اروپا هستید، می توانید از طریق کیمیا سپنتا، با دور زدن تحریم های ناعادلانه علیه مردم کشورمان به شکلی حرفه ای و کم ریسک، افتتاح حساب در اروپا داشته باشید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید
[تعداد: 0 میانگین: 0]